Stepařská vystoupení

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Souhlas je udělován dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů
(tzv. „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“).

Uděluji tímto souhlas Ing. Martě L. Aulické, IČ: 459 97 918, jakožto správci osobních údajů, s tím, aby zpracovával (zejména prostřednictvím shromažďování, používání a uchovávání) moje osobní údaje, a to za účelem přijímání mých sdělení v rámci elektronické podatelny správce údajů, tj. prostřednictvím formuláře dostupného na internetových stránkách správce.

Osobní údaje, které budou na základě tohoto souhlasu zpracovávány, zahrnují jméno a příjmení, telefonní číslo a e-mailovou adresu. Uvedené osobní údaje budou zpracovávány nejdéle do odvolání souhlasu.

Tento souhlas uděluji dobrovolně a jsem si vědom toho, že ho mohu kdykoliv odvolat prostřednictvím e-mailové zprávy zaslané na e-mailovou adresu fourtaps@fourtaps.cz či dopisem zaslaným na adresu FOUR TAPS, Štěpánská 9, Praha 2, 120 00.

Rozumím, že v důsledku neudělení nebo odvolání tohoto souhlasu nemusí některé ze správcem nabízených služeb odpovídat mým potřebám.

Pravidelné kurzy stepu pro mírně pokročilé až pokročilé stepaře začínají v týdnu od 18.9.2023

Pá: 17-18h
více informací


Út: 20-21h
Kurz je již obsazen

Podzimní stepování 2023[3].png 

Návštěvnost stránek

412733